Magnetická metla na ťažné zariadenie automobilu

Magnetická metla na ťažné zariadenie automobilu (MM 2000 UP)

Magnetická metla na ťažné zariadenie automobiluMagnetická metla slúži k zberu kovových magnetických nečistôt - výrazné zníženie rizika defektov pneumatík. Veľmi jednoducho sa pripojí na ťažné zariadenie automobilu a kovy sú pri jazde automaticky zachytávané. Výborné využitie nájde u cestárov pri údržbe a upratovaní ciest od drobných kovových predmetov. Šírka magnetickej plochy je 2 000 mm, váha metly je 115 kg. S metlou sa jednoducho manipuluje a dobre sa čistí.

Nákres magnetickej metlyHlavné vlastnosti magnetickej metly

  • rám metly je osvetlený
  • vysoká účinnosť - osadená veľmi silnými NdFeB magnetmi
  • metla je výškovo nastaviteľná (30 - 100 mm)
  • Ťažné zariadenie pre uchytenie magnetickej metlypre efektívne použitie by rýchlosť automobilu nemala presiahnuť 25 km/h
  • výška nad vozovkou do 7 cm
  • odolné prevedenie - metla je vyrobena z nerezi
  • nie je homologovaná pre cestnú premávku - môžu ju používať len subjekty s výnimkou zo zákona

Každému zákazníkovi vychádzame maximálne v ústrety. Vyrábame na mieru podľa Vašich potrieb. Napíšte si o ponuku na magnetickú metlu

Ďalšie magnetické metly

Magnetická metla s feritovými magnetmi

Magnetické metly s feritovými magnetmi

Magnetické metly umožňujú zber kovových nečistôt na podlahách (špon, klincov, brusného prachu) v dielňach, továrňach, halách alebo parkoviskách. Vďaka nastaviteľnej výške pojazdu je možné magnetickú metlu použiť aj na nespevnenom povrchu. Model s kolieskami umiestnenými vzadu je vhodný na upratovanie priamo pri stroji alebo stene.

Magnetická metla s neodymovými magnetmi

Magnetické metly s neodymovými magnetmi

Magnetické metly umožňujú zber kovových nečistôt na podlahách (špon, klincov, brusného prachu) v dielňach, továrňach, halách alebo parkoviskách. Vďaka nastaviteľnej výške pojazdu je možné magnetickú metlu použiť aj na nespevnenom povrchu. Model s neodymovými magnetmi sa vyznačuje veľkou účinnosťou pri upratovaní.

Magnetická metla šírky 1000 mm

Magnetické metly šírky 1000 mm

Magnetické metly šírky 1000 mm nájdu predovšetkým uplatnenie pri upratovaní väčších plôch. Použitím tejto metly ušetríte čas strávený pri upratovaní a zabránite víreniu prachu pri zametaní. Metla je vybavená pomocným stojanom, uľahčujúcim manipuláciu pri čistení.

Magnetická metla pre vysokozdvižné vozíky

Magnetické metly pre vysokozdvižné vozíky

Magnetickú metlu pre vysokozdvižné vozíky ľahko umiestnite na lyžiny vysokozdvižného vozíka. Je určená predovšetkým na zber kovových nečistôt na veľkých plochách. S metlou sa dobre manipuluje a jednoducho sa čistí.

MaMagnetická metla pre upratovacie vozíky

Magnetické metly pre upratovacie vozíky

Magnetickú metlu pre upratovacie vozíky jednoducho umiestnite na prednú alebo zadnú časť upratovacieho vozíka. Je určená predovšetkým na zber kovových nečistôt na veľkých plochách. S metlou sa dobre manipuluje a jednoducho sa čistí.

Magnetická metla pre letiskové plochy

Magnetické metly pre letiskové plochy

Používaním magnetickej metly výrazne znížite výskyt nežiadúcich kovových predmetov na letiskovej dráhe a zvýšíte tak bezpečnosť letiska. Magnetická metla je osadená veľmi silnými neodymovými magnetmi.