Magnetická metla pre rozľahlé plochy a letiská - magnetické zametače

Magnetická metla pre rozľahlé plochy šírky 3000 mm

Magnetický zametač pre letiskoMagnetická metla slúži k zberu kovových  nečistôt (špôn, klincov, štetín z kovových kartáčov) z letiskových plôch. Metlu jednoducho pripojíte za auto vybavené závesným zariadením. Používaním magnetickej metly výrazne znížite výskyt nežiadúcich kovových predmetov na letiskovej dráhe a zvýšíte tak bezpečnosť letiska. Magnetická metla je osadená veľmi silnými neodymovými magnetmi.

Výhody magnetickej metly

 • rychle upratanie plochy, obmedzenie defektov a zranení
 • úspora času, vysoká efektivita práce
 • jednoduchá manipulácia
 • jednoduché čistenie – pákový mechanizmus
 • šírka magnetickej plochy 3000 mm – na požiadanie vyrobíme aj inú dĺžku
 • prevedenie nerez
 • vysoká odolnosť

Čistota letiskovej plochy

 

Každému zákazníkovi vychádzame maximálne v ústrety. Vyrábame na mieru podľa Vašich potrieb. Napíšte si o ponuku na magnetickú metlu

 

Magnetická metla pre rozľahlé plochy šírky 9000 mm

Magnetická metla pre rozľahlé plochy - vozíky vedľa sebaMagnetická metla sa skladá z troch samostatných vozíkov, ktoré sa spojujú do jedného celku. Hlavný vozík má výškovo staviteľné ojo rozsahu 280-480 mm od vozovky a dva prípojné vozíky majú pevné ojo. Svetlá výška všetkých vozíkov je 120 mm.  Metla je výškovo nastaviteľná v rozmedzí 40-120 mm nad vozovkou a je chránená plastovými klzákmi (chráničmi) pred stykom s vozovkou.  Vozíky majú  výškovo nastaviteľné  pojazdové kolesá pre jednoduché zapojovanie a manipuláciu.

Spojovanie vozíkov do zostavy

Magnetická metla pre rozľahlé plochy - vozíky vedľa sebaHlavný vozík má výsuvné ramená s dĺžkou vysunutia cca 1200 mm. Na koncoch ramien sú gule pre pripojenie vedľajších vozíkov. Všetko okrem oja je nastaviteľné bez použitia náradia.

Magnetická metla pre rozľahlé plochy - vozíky za sebou

Vozíky je možné spojovať vedľa seba (maximálna šírka 9480 mm) alebo pri prechádzaní či inej manipulácii za sebou (šírka 3680 mm).

Hmotnosť celej zostavy je cca 790 kg. Vozíky sú vybavené LED svetlami a výstražným označením (polepmi).

Príklady použitia

 • Ranveje, pojazdové dráhy a stojany na letiskách
 • Rozľahlé parkoviská
 • Automobilové a motocyklové okruhy
 • Priestranstvo priemyselných areálov
 • Logistické centrá

Každému zákazníkovi vychádzame maximálne v ústrety. Vyrábame na mieru podľa Vašich potrieb. Napíšte si o ponuku na magnetickú metlu

Ďalšie magnetické metly

Magnetická metla s feritovými magnetmi

Magnetické metly s feritovými magnetmi

Magnetické metly umožňujú zber kovových nečistôt na podlahách (špon, klincov, brusného prachu) v dielňach, továrňach, halách alebo parkoviskách. Vďaka nastaviteľnej výške pojazdu je možné magnetickú metlu použiť aj na nespevnenom povrchu. Model s kolieskami umiestnenými vzadu je vhodný na upratovanie priamo pri stroji alebo stene.

Magnetická metla s neodymovými magnetmi

Magnetické metly s neodymovými magnetmi

Magnetické metly umožňujú zber kovových nečistôt na podlahách (špon, klincov, brusného prachu) v dielňach, továrňach, halách alebo parkoviskách. Vďaka nastaviteľnej výške pojazdu je možné magnetickú metlu použiť aj na nespevnenom povrchu. Model s neodymovými magnetmi sa vyznačuje veľkou účinnosťou pri upratovaní.

Magnetická metla šírky 1000 mm

Magnetické metly šírky 1000 mm

Magnetické metly šírky 1000 mm nájdu predovšetkým uplatnenie pri upratovaní väčších plôch. Použitím tejto metly ušetríte čas strávený pri upratovaní a zabránite víreniu prachu pri zametaní. Metla je vybavená pomocným stojanom, uľahčujúcim manipuláciu pri čistení.

Magnetická metla pre vysokozdvižné vozíky

Magnetické metly pre vysokozdvižné vozíky

Magnetickú metlu pre vysokozdvižné vozíky ľahko umiestnite na lyžiny vysokozdvižného vozíka. Je určená predovšetkým na zber kovových nečistôt na veľkých plochách. S metlou sa dobre manipuluje a jednoducho sa čistí.

Magnetická metla na ťažné zariadenie automobilu

Magnetické metly na ťažné zariadenie automobilu

Magnetická metla slúži na zber kovových magnetických nečistôt - výrazné zníženie rizika defektov pneumatík. Veľmi jednoducho sa pripojí na ťažné zariadenie automobilu a kovy sú pri jazde automaticky zachytávané.

MaMagnetická metla pre upratovacie vozíky

Magnetické metly pre upratovacie vozíky

Magnetickú metlu pre upratovacie vozíky jednoducho umiestnite na prednú alebo zadnú časť upratovacieho vozíka. Je určená predovšetkým na zber kovových nečistôt na veľkých plochách. S metlou sa dobre manipuluje a jednoducho sa čistí.