Školské magnety

Ponúkame niekoľko druhov školských magnetov. Vyberať môžete z klasických čiernych školských magnetov, z farebných magnetov, z magnetov v plastovom a kovovom púzdre a z magnetických čísiel. 

 

Školské magnety
Školské magnety

 

Magnetické čísla sú skvelou učebnou pomôckou pre malých školákov, ktorí sa tak nenásilnou formou učia základom matematiky.

 

Feritový magnet môžete poznať ako klasický čierny školský magnet. Je vhodný hlavne k pripevňovaniu poznámok a obrázkov na magnetickú tabuľu alebo nástenku.

 

Predávame tiež farebné magnety a to v piatich základných farbách. Výhodou je, že tieto farebné magnety nemajú ostré hrany, nepoškodia upínaný predmet alebo tabulu (nástenku) a nešpinia.

 

Zvoliť môžete aj magnety v plastovom púzdre. Sú to veľmi silné kancelárske magnety zasadené do plastového púzdra. Tieto magnety udržia až 25 listov papieru formátu A4.

 

Magnety v kovovom púzdre sú tiež veľmi silné, udržia 15 listov formátu A4. Vďaka ergonomickému tvaru je magnet príjemný na manipuláciu. Kovové púzdro zvyšuje odolnosť magnetu a znižuje riziko jeho poškodenia. Tieto magnety sú dostupné v zlatom a striebornom prevedení.

On-line prodej magnetů

V našem e-shopu si určitě vyberete!

Kupte si školské magnety v e-shopu