Prečo sa vyplatí spolupracovať s firmou Magsy SK, s. r. o.

Predávame magnety a magnetické filtre s certifikátom kvality

Od 10. augusta 2006 sme držiteľmi certifikátu ISO 9001. Preto Vám môžeme zaručiť, že vyrábame z prvotriednych materiálov a naše výrobky spĺňajú nároky najvyššej akosti, sú vyrobené na čistom pracovisku kvalifikovanými pracovníkmi podľa jednotnej dokumentácie.

Vyrábame iba v Českej republike

Vyrábame iba v Českej republike Staviame na šikovnosť a remeselnú zručnosť našich pracovníkov - obrábačov kovov, sústružníkov, frézarov alebo zváračov. Našou zásadou je vyrábať len kvalitné výrobky, ktoré obstoja medzi ostatnými a budú slúžiť k Vašej plnej spokojnosti.

Máme vlastné vývojové oddelenie

Domnievame sa, že len neustály vývoj je správna cesta k udržaniu konkurencieschopnosti. Opierame sa o vlastné konštrukčné a vývojové oddelenie zložené zo skúsených a motivovaných pracovníkov. Môžeme tak ľahko pripraviť výrobky spĺňajúce Vaše očakávania.

Na trhu pôsobíme od roku 2000

Spoločnosť MAGSY, s. r. o. vznikla v novembri 2000. Zakladateľom a jediným vlastníkom je Jiří Němeček. Z pôvodne malej firmy s niekoľkými zamestnancami sa vyvinula stabilná prosperujúca firma s desiatkami zamestnancov s kvalitným zázemím. Od konca roku 2011 sídlime v nových priestoroch, ktoré spĺňajú naše požiadavky na efektivitu výroby a komfort pri práci.

Prevádzkujeme pobočky v európskych krajinách

Aby sme mohli pružne reagovať na Vaše priania, postupne sme zriadili pobočky v Poľsku, na Slovensku a v Bulharsku. V ďalších európskych krajinách máme obchodné zastúpenie.

Predávame magnety a ďalšie výrobky do celého sveta

Sme hrdí na to, že sme sa presadili na zahraničných trhoch. Sme schopní vyhovieť prianiam tých najnáročnejších zákazníkov. Súčasne je pre nás záväzkom udržať vysokú kvalitu našich výrobkov.

Každému zákazníkovi vychádzame maximálne v ústrety. Vyrábame na mieru podľa Vašich potrieb. Napíšte si o ponuku na separátor