Certifikáty

Certifikát ISO 9001:2008

Certifikát ISO 9001:2008Myslíme si, že jedine kvalitne spracované výrobky z prvotriednych materiálov majú v dnešnom svete šancu na úspech. Preto sme sa 10. augusta 2006 stali držiteľmi certifikátu ISO 9001. Môžeme Vám teda zaručiť, že naše výrobky spĺňajú nároky najvyššej akosti, sú vyrobené na čistom pracovisku kvalifikovanými pracovníkmi podľa jednotnej dokumentácie.

 

 

Certifikát pre bremenové magnetyCertifikát Strojárenského skúšobného ústavu v Brne

Naše bremenové magnety sú testované Strojárenským skúšobným ústavom v Brne. Každý bremenový magnet pred predajom individuálne testujeme a dodávame ho vrátane certifikátu s uvedenou nosnosťou. Každý bremenový magnet spĺňa požiadavky smernice Európskeho parlamentu a Rady 2006/42/ES.

Testovací protokol

Testovací protokol magnetického separátorAKu každému magnetickému separátoru dodávame tiež testovací protokol, ktorý potvrdzuje, že separátor prešiel skúškou magnetickej indukcie a odtrhovou skúškou s uvedeným výsledkom. Skúšku magnetickej indukcie vykonávame gaussmetrom a odtrhovú skúšku vykonávame na testovacom zariadení TZM2 podľa metódy popísanej v protokole.