Magnetická metla šírky 1000 mm

Magnetická metla šířky 1000 mmNajnovšie vyrábame metly šírky 1000 mm!!! Tieto metly nájdu uplatnenie predovšetkým pri upratovaní väčších plôch. Použitím tejto metly ušetríte čas strávený pri upratovaní a zabránite víreniu prachu pri zametaní. Metla je vybavená dvoma madlami, každé madlo je možné vytiahnuť zvlášť. Ich vytiahnutím do hornej časti odmagnetizujete spodnú časť magnetickej metly a kovy odpadnú.

Metla je tiež vybavená pomocným stojanom, ktorý uľahčuje manipuláciu pri čistení. Metla je osadená feritovými magnetmi, na požiadanie je možné osadiť i veľmi silnými neodýmovými NdFeb magnetmi.

Výhody

  • šírka magnetickej plochy 1000 mm
  • ľahká manipulácia
  • jednoduché čistenie
  • možnosť použitia na rôznych typoch povrchu
  • nastaviteľná výška pojazdu
  • skladnosť (odnímateľné madlo)

Animácia čistenia

 

On-line predaj

V našom e-shope si vyberiete tú pravú metlu

Kúpiť magnetickou metlu v e-shope

Ďalšie magnetické metly

Magnetická metla s feritovými magnetmi

Magnetické metly s feritovými magnetmi

Magnetické metly umožňujú zber kovových nečistôt na podlahách (špon, klincov, brusného prachu) v dielňach, továrňach, halách alebo parkoviskách. Vďaka nastaviteľnej výške pojazdu je možné magnetickú metlu použiť aj na nespevnenom povrchu. Model s kolieskami umiestnenými vzadu je vhodný na upratovanie priamo pri stroji alebo stene.

Magnetická metla s neodymovými magnetmi

Magnetické metly s neodymovými magnetmi

Magnetické metly umožňujú zber kovových nečistôt na podlahách (špon, klincov, brusného prachu) v dielňach, továrňach, halách alebo parkoviskách. Vďaka nastaviteľnej výške pojazdu je možné magnetickú metlu použiť aj na nespevnenom povrchu. Model s neodymovými magnetmi sa vyznačuje veľkou účinnosťou pri upratovaní.

Magnetická metla pre vysokozdvižné vozíky

Magnetické metly pre vysokozdvižné vozíky

Magnetickú metlu pre vysokozdvižné vozíky ľahko umiestnite na lyžiny vysokozdvižného vozíka. Je určená predovšetkým na zber kovových nečistôt na veľkých plochách. S metlou sa dobre manipuluje a jednoducho sa čistí.

Magnetická metla na ťažné zariadenie automobilu

Magnetické metly na ťažné zariadenie automobilu

Magnetická metla slúži na zber kovových magnetických nečistôt - výrazné zníženie rizika defektov pneumatík. Veľmi jednoducho sa pripojí na ťažné zariadenie automobilu a kovy sú pri jazde automaticky zachytávané.

MaMagnetická metla pre upratovacie vozíky

Magnetické metly pre upratovacie vozíky

Magnetickú metlu pre upratovacie vozíky jednoducho umiestnite na prednú alebo zadnú časť upratovacieho vozíka. Je určená predovšetkým na zber kovových nečistôt na veľkých plochách. S metlou sa dobre manipuluje a jednoducho sa čistí.

Magnetická metla pre letiskové plochy

Magnetické metly pre letiskové plochy

Používaním magnetickej metly výrazne znížite výskyt nežiadúcich kovových predmetov na letiskovej dráhe a zvýšíte tak bezpečnosť letiska. Magnetická metla je osadená veľmi silnými neodymovými magnetmi.