Clip magnety

Clip magnetClip magnety sú veľmi silné neodymové magnety NdFeB kryté vrstvou gumy, ktorá chráni magnety pred ich poškodením.

Možnosti použitia clip magnetov

Tieto magnety napríklad slúži na upnutie a fixáciu dvoch nezávislých predmetov, závesov, madiel atď Ďalej tieto CLIP MAGNETY nájdu široké uplatnenie napríklad v dielňach a skladoch kde si môžete zostaviť vlastný upínací systém na náradie, nože, metre. Clip magnety sú navzájom priťahované silou až 17 N (cca 1,7 kg)!

Samolepiace magnety

Clip magnetV prípade použitia ako upínacie magnety objednávajte magnet so samolepiacou vrstvou z jednej strany pre jednoduché a kvalitné nalepenie magnetu aj na nie celkom rovné povrchy.

Rozmery clip magnetov

  • priemer magnetu - 15 mm
  • výška magnetu - 5 mm
  • rozmery gumové časti - 40 x 20 mm

On-line predaj magnetov

V našom e-shope si vyberiete z ponuky magnetov

Kúpiť clip magnety v e-shope

Ukážky použitia clip magnetov

Súvisiace magnety

Neodymový magnet

Neodymové magnety NdFeB

Neodymové magnety (NdFeB) sú v súčasnosti najsilnejšími trvalými magnetmi. Tieto magnety majú aj pri malých rozmeroch značnú silu.

Samariový magnet

Samariové magnety SmCo

Samariový magnet (SmCo) patrí k najsilnejším magnetom. Ich výraznou prednosťou je teplotná odolnosť. Tá môže byť dokonca až 300 °C.

 
Feritový magnet

Feritové magnety

Feritový magnet je klasický čierny magnet. Podľa postupu výroby sa delí na izotropný (slabší) magnet a anizotropný (silnejší) magnet.

Kancelársky maagnet

Kancelárske magnety

Nájdu uplatnenie nielen v kancelárií, ale tiež v školách a domácnostiach. Predávame farebné magnety aj často používané feritové magnety.

Povlakovaný magnet

Povlakované magnety

Magnety sú potiahnuté tenkou vrstvou PVC, čím sú zbavené ostrých hrán a neušpinia a nepoškodia upínaný predmet.

Vodeodolný pogumovaný neodymový magnet

Vodeodolné pogumované neodymové magnety

Tieto neodymové magnety sú úplne pokryté vrstvou pryže, čo poskytuje nasledujúce výhody: vodeodolnosť a ochranu pred poškriabaním.